Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

Ośrodek sieci EEN działający przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi oraz innymi partnerami z sieci Enterprise Europe Network zapraszają przedsiębiorców na siódmą edycję spotkań kooperacyjnych „Subcontracting Meetings 2018”, które odbędą się 6-7 czerwca w Poznaniu podczas targów kooperacji przemysłowej Subcontracting 2018. Targi te są organizowane razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska.

 

Rejestracja na spotkania kooperacyjne jest możliwe poprzez dedykowaną stronę internetową:

https://subcontracting-itm-meetings-2018.b2match.io/home 

 

Spotkania i targi dedykowane są przedsiębiorstwom działającym w szeroko pojętej branży usług kooperacyjnych i są idealnym miejscem do zaprezentowania swoich możliwości i mocy produkcyjnych, a także do poznania potencjalnych partnerów i podwykonawców. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego i trzeciego dnia trwania targów 6-7 czerwca 2018. W spotkaniach wezmą udział przedsiębiorstwa oferujące lub poszukujące możliwości w branżach takich jak: obróbka metali, obróbka tworzyw sztucznych i gumy, obróbka drewna, elektronika, a także firmy świadczące usługi dla przemysłu.

 

W edycji wydarzenia w 2017 roku ponad 100 uczestników z 15 krajów wzięło udział w ponad 300 spotkaniach. Dzięki uczestnictwu w poprzednich edycjach wiele firm zawarło umowy o współpracy z partnerami zagranicznymi.

 

Źródło:www.een.org.pl

Data: 29.03.2018