Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP, w imieniu EUJCIC (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) zaprasza do udziału w misji do Japonii organizowanej  w dniach 8-11 maja 2018 r. dla MŚP i klastrów działających w branży ICT.

 

Program misji obejmie m. in. udział w targach Japan IT Week w Tokio oraz w wydarzeniach kooperacyjnych. Uczestnicy misji będą mogli skorzystać ze stoiska organizowanego na ww. targach przez EUJCIC oraz usług tłumaczeniowych i materiałów promocyjnych zapewnionych przez organizatorów. Celem misji jest przede wszystkim wzmocnienie współpracy miedzy Japonią a krajami UE oraz ułatwienie firmom europejskim ekspansję na tamtejszy rynek poprzez nawiązanie kontaktów biznesowych i technologicznych. Wydarzenie kierowane jest do firm i klastrów specjalizujących się w takich dziedzinach, jak sztuczna inteligencja, IoT, Fintech, Big Data, robotyka i  cyberbezpieczeństwo. Szczegóły na temat misji w języku angielskim, w tym program pobytu i informacje na temat kosztów: link.

 

Termin składania aplikacji mija 22 lutego 2018 r.

 

Odpowiedzi na pytania udziela Diane Lula, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 UWAGA! Na targach Japan IT Week 2018 (edycja wiosenna), w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT, zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Jeśli chcielibyście skorzystać z możliwości promocji produktów/usług na stoisku, piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

źródło : www.een.org.pl