Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

Nagrody główne

 

500x556 images nagrody diament polskiej gospodarki

Diament 30-lecia Polskiej Transformacji

Diament 30-lecia Polskiej Transformacji to wyjątkowa nagroda, która jest wyrazem olbrzymich możliwości i wysokich kompetencji. Jej zadaniem jest także podkreślenie zasług i uhonorowanie tych firm, które bez wątpienia miały pozytywny wpływ na rozwój Polskiej Gospodarki w ostatnich 30-tu latach.

Diament 30-lecia Polskiej Transformacji to również niepowtarzalne narzędzie budowania przewagi konkurencyjnej. 

500x556 images nagrody diament polskiej gospodarki

Lider Gospodarki 30-lecia Wolności RP

Lider Gospodarki 30-lecia Wolności RP to bez wątpienia unikatowa nagroda, która przyznana będzie tym firmom, które wytyczają standardy i kierunki rozwoju polskiej przedsiębiorczości i mają olbrzymi wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Nagroda ta jest symbolem sukcesu przemian 30-lecia Wolności RP.Nagrody programu

 

500x556 images nagrody diament polskiej gospodarki

Diament Polskiej Gospodarki

Statuetka i Dyplom będą doskonałą wizytówką Twojej firmy, bo stworzą doskonały kontekst dla Twoich produktów i usług wzmacniając twoje silne strony. Będą synonimem wyjątkowości i jakości.


DIAMENT POLSKIEJ JAKOŚCI – jest kolejnym ważnym argumentem dla klientów, aby wybrali Twój produkt lub usługę, ponieważ jakość jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zakupie.

DIAMENT POLSKIEJ INNOWACYJNOŚCI – pozwoli budować wizerunek firmy innowacyjnej, wprowadzającej na rynek produkty lub usługi w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki tej nagrodzie Twoja firma będzie postrzegana jako firma przyszłości, z którą warto współpracować.

DIAMENT POLSKIEGO EKSPORTU – podkreśli sukces Twojej firmy na rynkach zagranicznych, tym samym umocni status silnego, międzynarodowego partnera, który wzbudza zaufanie.

 

500x556 images nagrody lider polskiej gospodarki

Lider Polskiej Gospodarki

Statuetka i Dyplom Lidera skierowane są do tych, którzy chcą być lub są liderami w swojej branży kreując przyszłość polskiej gospodarki, a także do tych, którzy pragną, aby ich marka kojarzyła się z sukcesem i rozwojem. Tytuł Lidera może być przyznawany w branży, w której Laureat prowadzi działalność np. Lider Polskiej Energetyki bądź Lider Polskiego Budownictwa.

 

500x556 images nagrody rzetelni w biznesie

Rzetelni Certyfikat i statuetka:

Statuetka i Certyfikat Rzetelni promuje w głównej mierze podmioty kierujące się profesjonalizmem i etyka biznesową oraz dowodzi ich rzetelności. Certyfikat jest przyznawany w czterech obszarach: 


  • - Rzetelni w Biznesie
  • - Rzetelni w Ochronie Zdrowia
  • - Rzetelna Instytucja
  • - Rzetelny Menedżer

Certyfikaty są przyznawane na poziomie regionalnym, ogólnopolskim i europejskim.Złoty Certyfikat - nagroda specjalna przyznawana wyłącznie dla laureatów ubiegłych edycji.

oprogramie dol