Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

Patronat honorowy

mazowieckie
kujawsko pomorskie
lodzkie
podkarpackie
podlaskie
lubelskie

lubuskieswietokrzyskiewielkopolskiedolno slaskiemalopolskie

Nagroda główna

 

diament polskiej gospodarki

Diament Polskiej Gospodarki

Statuetka i Dyplom będą doskonałą wizytówką Twojej firmy, bo stworzą doskonały kontekst dla Twoich produktów i usług wzmacniając twoje silne strony. Będą synonimem wyjątkowości i jakości.


DIAMENT POLSKIEJ JAKOŚCI – to nagroda promującą najwyższą jakość w polskiej gospodarce jest przyznawana za produkt lub usługę podmiotom, które prowadzą działalność w oparciu o najwyższe standardy jakości.

DIAMENT POLSKIEJ INNOWACYJNOŚCI – to synonim nowoczesnej myśli technologicznej polskich przedsiębiorców. Nagroda jest przyznawana za produkt lub usługę podmiotom, które podejmują działania i stosują unikatowe rozwiązanie w zakresie prowadzonej działalności.

DIAMENT POLSKIEGO EKSPORTU – to potwierdzenie sukcesu polskich firm na świecie. Nagroda jest przyznawana podmiotom, które wyróżniają się efektywnością i innowacyjnością w zakresie prowadzonej działalności eksportowej.

Nagrody specjalne

 

rzetelni w biznesie

Rzetelni Certyfikat i statuetka:

Statuetka i Certyfikat Rzetelni promuje w głównej mierze podmioty kierujące się profesjonalizmem i etyka biznesową oraz dowodzi ich rzetelności. Certyfikat jest przyznawany w czterech obszarach: 


  • - Rzetelni w Biznesie
  • - Rzetelni w Ochronie Zdrowia
  • - Rzetelna Instytucja
  • - Rzetelny Menedżer

Certyfikaty są przyznawane na poziomie regionalnym, ogólnopolskim i europejskim.Złoty Certyfikat - nagroda specjalna przyznawana wyłącznie dla laureatów ubiegłych edycji.

 

lider polskiej gospodarki

Lider Polskiej Gospodarki

Statuetka i Dyplom Lidera skierowane są do tych, którzy chcą być lub są liderami w swojej branży kreując przyszłość polskiej gospodarki, a także do tych, którzy pragną, aby ich marka kojarzyła się z sukcesem i rozwojem. Tytuł Lidera może być przyznawany w branży, w której Laureat prowadzi działalność np. Lider Polskiej Energetyki bądź Lider Polskiego Budownictwa.

Certyfikat Rekomendacyjny

 

rekomendowana marka polskiej gospodarki

Rekomendowana Marka Polskiej Gospodarki

Certyfikat, dzięki któremu wyślesz czytelny komunikat, że warto z Tobą współpracować. To bardzo ważny atut, dzięki któremu osiągniesz przewagę konkurencyjną.

oprogramie dol