Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

Nagroda główna

 

500x556 images nagrody diament polskiej gospodarki

Diament Polskiej Gospodarki

Statuetka i Dyplom będą doskonałą wizytówką Twojej firmy, bo stworzą doskonały kontekst dla Twoich produktów i usług wzmacniając twoje silne strony. Będą synonimem wyjątkowości i jakości.


DIAMENT POLSKIEJ JAKOŚCI – jest kolejnym ważnym argumentem dla klientów, aby wybrali Twój produkt lub usługę, ponieważ jakość jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zakupie.

DIAMENT POLSKIEJ INNOWACYJNOŚCI – pozwoli budować wizerunek firmy innowacyjnej, wprowadzającej na rynek produkty lub usługi w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki tej nagrodzie Twoja firma będzie postrzegana jako firma przyszłości, z którą warto współpracować.

DIAMENT POLSKIEGO EKSPORTU – podkreśli sukces Twojej firmy na rynkach zagranicznych, tym samym umocni status silnego, międzynarodowego partnera, który wzbudza zaufanie.

Nagrody specjalne

 

500x556 images nagrody rzetelni w biznesie

Rzetelni Certyfikat i statuetka:

Statuetka i Certyfikat Rzetelni promuje w głównej mierze podmioty kierujące się profesjonalizmem i etyka biznesową oraz dowodzi ich rzetelności. Certyfikat jest przyznawany w czterech obszarach: 


  • - Rzetelni w Biznesie
  • - Rzetelni w Ochronie Zdrowia
  • - Rzetelna Instytucja
  • - Rzetelny Menedżer

Certyfikaty są przyznawane na poziomie regionalnym, ogólnopolskim i europejskim.Złoty Certyfikat - nagroda specjalna przyznawana wyłącznie dla laureatów ubiegłych edycji.

 

500x556 images nagrody lider polskiej gospodarki

Lider Polskiej Gospodarki

Statuetka i Dyplom Lidera skierowane są do tych, którzy chcą być lub są liderami w swojej branży kreując przyszłość polskiej gospodarki, a także do tych, którzy pragną, aby ich marka kojarzyła się z sukcesem i rozwojem. Tytuł Lidera może być przyznawany w branży, w której Laureat prowadzi działalność np. Lider Polskiej Energetyki bądź Lider Polskiego Budownictwa.

Certyfikat Rekomendacyjny

 

500x556 images nagrody rekomendowana marka polskiej gospodarki

Rekomendowana Marka Polskiej Gospodarki

Certyfikat, dzięki któremu wyślesz czytelny komunikat, że warto z Tobą współpracować. To bardzo ważny atut, dzięki któremu osiągniesz przewagę konkurencyjną.

oprogramie dol