Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

W dniach 25-26 lipca 2019 r. od godziny 9:00 w Serocku przy ul. Pułtuskiej 20 odbędzie się szkolenie z zakresu budowania i utrzymywania trwałych i wartościowych relacji z klientem. Uczestnik pozna zasady obsługi klienta oraz skuteczne metody pozyskiwania nowych klientów. Stosowanie metod rozszerzania grona klientów, a także późniejsze kształtowanie relacji z klientami stanowi istotę strategii działania przedsiębiorstwa.

Analiza potrzeb przedsiębiorców, którzy wznawiają działalność gospodarczą wskazuje, że potrzebują oni innego rodzaju wsparcia niż zupełnie początkujący biznesmeni. Taka pomoc powinna umożliwić przedsiębiorcom wyeliminowanie czynników, które wcześniej przyczyniły się do niepowodzenia prowadzonych przez nich działalności. Dlatego w ich przypadku szczególnie przydatne dla są szkolenia i doradztwo.

23 listopada w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Uroczystość w znakomity sposób poprowadzili Dorota Gardias oraz Krzysztof Ibisz.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

30 kwietnia br. ruszy II edycja Platform startowych dla nowych pomysłów. Aplikować mogą ośrodki innowacji, m.in. parki naukowe, naukowo-technologiczne i technologiczne oraz inkubatory z Polski Wschodniej.

Ośrodek sieci EEN działający przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi oraz innymi partnerami z sieci Enterprise Europe Network zapraszają przedsiębiorców na siódmą edycję spotkań kooperacyjnych „Subcontracting Meetings 2018”, które odbędą się 6-7 czerwca w Poznaniu podczas targów kooperacji przemysłowej Subcontracting 2018. Targi te są organizowane razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska.

Pracodawcy RP wspólnie ze Stowarzyszeniem Kapitału Przemysłowego w Bułgarii (Bulgarian Industrial Capital Association) organizują w dniach 12-14 kwietnia br. misję gospodarczą do Sofii (Bułgaria).

Przedsiębiorco! Chcesz działać globalnie?
Masz unikatowy produkt, nowoczesną usługę lub innowacyjną technologię? Chciałbyś przygotować profesjonalny plan ekspansji swojej firmy?

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 20-23 marca 2018 r., przy okazji odbywających się targów wystawienniczych European Subcontracting and Engineering Fair – ESEF w Utrechcie, w Holandii.

Młoda holenderska firma odzieżowa poszukuje wykonawców do produkcji odzieży typu streetwear.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie dla wnioskodawców Regionalnego Programu Województwa Małopolskiego – poddziałanie 1.2.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw.

Zgodnie z najnowszym raportem Grupy Knight Frank Polska awansowała do drugiej dziesiątki najatrakcyjniejszych rynków dla chińskiego kapitału.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach przemysłu jachtowego i lotnictwa lekkiego Aqua Avis, które odbędą się w dniach 19-21 kwietnia 2018 r. na terenie Expo Mazury w Ostródzie.

„Puls Biznesu”: Na przełomie 2018 i 2019 r. dynamika polskiego wzrostu gospodarczego wyhamuje, a spowolnienie może potrwać co najmniej 6-8 kolejnych kwartałów – prognozują ekonomiści, uczestniczący w piątkowej debacie w Szczyrku. Wskazali na potrzebę działań, łagodzących głębokość spodziewanego spadku.


W imieniu organizatorów China International Import Expo and Canton Fair zapraszamy firmy z branż mody, designu, żywności i elektroniki użytkowej na spotkanie, podczas którego organizatorzy przedstawią swoje targi i zaproszą do udziału w nich. Odbędzie się ono 28 stycznia 2018 r. w godzinach 9:30-11:00 w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, ul. Królewska 11.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP, w imieniu EUJCIC (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) zaprasza do udziału w misji do Japonii organizowanej  w dniach 8-11 maja 2018 r. dla MŚP i klastrów działających w branży ICT.

Przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem wsparcia w ramach konkursu "Bony na innowacje dla MŚP" mają jeszcze niecały miesiąc na złożenie wniosku.

24 listopada w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Uroczystość w znakomity sposób poprowadzili Dorota Gardias oraz Krzysztof Ibisz. Zgromadzonych gości powitał gospodarz wieczoru Pan Robert Składowski – Prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, który pogratulował obecnym ich sukcesów oraz podkreślił zaangażowanie Federacji w działania na rzecz promowania polskiej przedsiębiorczości.

Serek wiejski z Piątnicy zamiast 2 zł kosztuje tu 25 groszy, a sałatka Lisnera tylko 1,6 zł a nie 4 zł. Prince Polo  dostać można za ok. 50 groszy. Biedronka czy Lidl nie wytrzymałyby takiej konkurencji.

W drugim kwartale tego roku tempo wzrostu gospodarczego w Polsce minimalnie wyhamowało z 4 do 3,9 proc. - podał właśnie Główny Urząd Statystyczny. Czyżby polska gospodarka najlepszy czas miała już za sobą?