Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

Polsko-Portugalska Izba Handlowa (PPCC) organizuje wielosektorową misję biznesową do Portugalii i zaprasza do przyłączenia się do delegacji biznesowej, która odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2020 roku. Misja jest doskonałą okazją do poznania środowiska biznesowego w Portugalii i dokładnej oceny możliwości biznesowych na tym rynku.

 

Misja będzie się koncentrować w szczególności na indywidualnych spotkaniach B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w oparciu o oczekiwania polskich uczestników.

 

Ponadto, ta misja biznesowa stworzy uczestnikom okazję do zapoznania się z przedstawicielami portugalskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIP), do wzięcia udziału w seminarium na temat portugalskojęzycznych rynków. Uczestnicy będą mieli również okazję do nawiązania kontaktów z najwyższymi przedstawicielami Polski w Portugalii oraz przedstawicielami PPCC, CCIP i innych ważnych stowarzyszeń biznesowych.

 

Zachęcamy wszystkie firmy zainteresowane eksportem do Portugalii, importem z Portugalii lub inwestowaniem w tym kraju do wzięcia udziału w tej misji.

 

Oferta Misji Biznesowej

 

Wszystkie zainteresowane firmy prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

 

Rejestracja jest otwarta do 2 grudnia 2019 roku.

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Katarzyna Chmielewska, kierownik operacyjny PPCC - kc@ppcc. pl, 609 331 151

Pan Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny PPCC - wb@ppcc. pl, 696 760 925.