Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów


W imieniu organizatorów China International Import Expo and Canton Fair zapraszamy firmy z branż mody, designu, żywności i elektroniki użytkowej na spotkanie, podczas którego organizatorzy przedstawią swoje targi i zaproszą do udziału w nich. Odbędzie się ono 28 stycznia 2018 r. w godzinach 9:30-11:00 w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, ul. Królewska 11.

 

China International Expo, które odbędzie się w dniach 5-10.11.2018 w Szanghaju w Chinach, ma na celu przedstawienie zagranicznych  producentów chcących sprzedawać swoje produkty w Chinach, jest to największe tego typu wydarzenie organizowane przez Ministerstwo Handlu Chin.

 

Canton Fair to platforma łącząca światowych producentów mody oraz designu z chińskimi firmami. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo tutaj. Zainteresowane firmy proszone są o wysłanie formularza rejestracyjnego do Pana Ma Pan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

źródło : www.pracodawcyrp.pl

22.01.2018